DOLAR20,7824% -0.04
EURO22,4203% 0.23
STERLIN26,1035% 0.08
FRANG22,8202% -0.07
ALTIN1.307,22% -0,40
BITCOIN26.815,14-1.361
Berkman DulcanTÜM YAZILARI

MHP’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Yayınlanma Tarihi : Google News
MHP’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya İl Kadın Kolları tarafından Zeytin Dalı Operasyonunda şehit olan askerler ve şu anda vatan için çarpışan Mehmetçikler için Fetih Süresi ve Yasin_i Şerif okutuldu.

Parti binasında düzenlenen mevlit programında operasyona katılan Mehmetçikler için de Fetih Suresi okutulurken, mevlit sonrası bir konuşma yapan, MHP Malatya İl Başkan Yardımcısı Said Yalçın, tüm şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek, operasyona katılan Mehmetçiklere başarılar diledi.Yalçın,”MHP Kadın Kollarının bu anlamlı programından dolayı İl Başkanımız R.Bülent Avşar’ın adına teşekkür ediyorum.  İl Başkanımızın şehir dışı programlarından dolayı aramızda bulunmamaktır. Afrin’de vatan için  çarpışan Mehmetçikler için yapılan bu anlamlı program, hakikaten takdire şayandır. Bu vesile ile Kadın Kolları Başkanı Selam Çicek ve yönetimine teşekkür ediyorum”dedi.

MHP eski MKYK Üyesi Saime Palancıoğlu da şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek, gönüllerinin Türk askerleri ile olduğunu belirtti.

MHP Malatya Kadın Kolları Başkanı Selma Çiçek ise, “Afrin’de bizim için canları pahasına mücadele eden askerlerimize biz de bir manevi destekte bulunalım dedik. Toplu halde yapılan duaların daha kabul olduğuna inananlardanım. O yüzden inşallah bugün askerlerimize Fetih Suresi ile destek olacağız, şehit olan askerlerimize de Yasin-i Şerif ve okuyacağız. Biz evlerimizde da askerlerimize her zaman dua ediyoruz. Allah askerlerimizin yardımcısı olsun” diye konuştu.