DOLAR20,8040% 0.07
EURO22,5168% 1.02
STERLIN26,3576% 1.2
FRANG22,8947% 0.26
ALTIN1.323,73% 0,86
BITCOIN26.922,01-0.082
Berkman DulcanTÜM YAZILARI

Marvel Studios Yeni ‘Black Widow’ Fragmanını Yayınladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Marvel Studios Yeni ‘Black Widow’ Fragmanını Yayınladı

Marvel Studios, 9 Temmuz’da sinemalarda ve Disney  ‘da çıkması planlanan, başrolünde Scarlett Johansson’ın oynadığı yeni süper kahraman filmi için bir ön izleme yayınladı. 

Marvel Studios’un yaklaşmakta olan Black Widow filmi için yeni bir fragman yayınlandı. Uzun süre sonra Avengers hayranları, Natasha Romanoff’un (Scarlett Johansson) Marvel Sinematik Evreninde geçirdiği süreyi tekrar izleme şansına erişecekler. Disney+ bu aralar kendinden fazlasıyla söz ettiriyor. Black Widow, takın tarihte yayınlanan Wanda Vision ya da Falcon and The Winter Soldier kadar başarılı bir yapım olacak mı bekleyip göreceğiz.

Scarlett Johansson’un karakteri Natasha Romanoff, iki dakikalık teaser’da “Benim hakkımda her şeyi bilmiyorsun, çok fazla hayat yaşadım” diyor. “Dünyanın senden ne olmanı istediği ile kim olduğun arasında seçim yapmakta hatalar yaptım.”Film, Romanoff’un yaklaşan tehditlerle yüzleşmek için tarihiyle yüzleşmesi gereken Captain America: Civil War’daki olaylardan sonraki zamanda yer alıyor. Fragman, karakterin bir İntikamcı olmadan önce “bitmemiş iş” e ve geçmişinin sırlarına ve “her şeyin başladığı yere” geri dönmesi gerektiğine işaret ediyor. Cate Shortland’ın yönettiği süper kahraman filminde ayrıca Yelena Belova rolünde Florence Pugh, Thaddeus Ross rolünde William Hurt ve Alexei Shostakov ve Red Guardian rolünde David Harbour yer alıyor. Black Widow, 9 Temmuz’da Disney + ile sinemaları aynı anda gelecek. Fragmanı ise buradan izleyebilirsiniz.