DOLAR20,0821% 0.55
EURO21,5250% 0.67
STERLIN24,9164% 0.11
FRANG22,2304% 0.67
ALTIN1.256,01% 0,49
BITCOIN27.849,642.307
Berkman DulcanTÜM YAZILARI

MALATYA TEŞKİLATI TAM KADRO ANTALYA’DA

Yayınlanma Tarihi : Google News

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi, bütün İl ve İlçe Başkanlarını Antalya Manavgat ilçesinde bir araya getirdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Başkanlığında istişare toplantısı yapıldı. Toplantıya Malatya Teşkilatı tam kadro katıldı. MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar, Bahçeli ile ikili görüşmeler yaptı.

İl ve ilçe başkanlarına seslenen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli MHP’nin 49 yıldır siyasi mücadelesine değindi. ‘’Dibi görünmeyen kuyulardan su içmedik, içmeyeceğiz. Olayların perde arkasını görmeden öne çıkmadık, çıkmayacağız. Dünyevi menfaatler uğruna geçmişi silmedik, Aksine hizmet etmeyeceğiz. Her zaman olduğu gibi ihanet kuşatmasını dağıtacağız. Onun bunun önünde el pençe divan durmayacağız’ diye konuşmasına devam eden MHP Genel Başkanı Bahçeli, ‘’MHP bu ruh, bu inanç ve bu kabulleniş kapsamında yoluna devam edecektir. Siyaseti mert ve adam gibi yaparak verdiği sözleri tutacak, her fedakarlığı Türk Milleti için yerine getirecektir” ifadelerini kullandı.

Bahçeli, her şeye rağmen Türk milleti için yaptıkları ve yapacakları fedakârlıkta hiçbir zaman sınır tanımadıklarını, hiç de nokta koymayıp eğilmediklerini, bükülmediklerini belirterek “Bu yolda gecikmedik, düşmedik, üşenmedik, dinlenmedik, yılmadık yozlaşma akınına gururumuzla direnç gösterdik, şiddetli operasyon ve oyunlara karşı devasa duruş sergiledik, seviyesizlere karşı seviyeli durduk, iftiralara karşı davanın iffetini koruduk. Özellikle 1 Kasım 2015 Milletvekili Genel seçiminden sonra akla hayale gelmeyecek saldırılar gördük, hamdolsun teslim olmadık acizlik göstermedik oyunları bozduk, oyuncuları bozguna uğrattık bunu hep birlikte yaptık” dedi.

MHP Malatya İl Teşkilatı olarak, Genel Başkan Dr.Devlet Bahçeli bey ile kısa bir görüşme sağlandı. Malatya’dan beklentilerinin çok olduğunu ve bu başarıyı mevcut İl ve ilçe teşkilatları ile kadın kollarının birlikte çalışması sonucu başarının geleceğine inandığını açıkladı.

MHP Malatya teşkilatı ,Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin Bey ile Antalya kampında gündeme dair değerlendirmelerde bulunuldu. Kadın ve Aileden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ruhsar Demirel hanımefendi ile de gündeme dair görüş alışverişinde bulundu. Ekonomi ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu ile de kısa bir görüşme yapılarak, Malatya teşkilatı hakkında bilgi verildi.MHP Kadın Kolları Genel Koordinatörü Sayın Nevin Taşlıçay hanımefendi ile de kadın kollarımız hakkında bilgi alışverişi paylaşıldı.