DOLAR20,1085% 0.68
EURO21,6263% 1.02
STERLIN24,9458% 0.21
FRANG22,2499% 0.78
ALTIN1.257,17% 0,58
BITCOIN27.907,052.72
Manşet MalatyaTÜM YAZILARI

Kadın Kolları Av. Gündüz’e Emanet

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kadın Kolları Av. Gündüz’e Emanet

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemal Hanilçi Kadın kolları ataması hakkında açıklamada bulundu.

Cemal Hanilçi yaptığı açıklama ile Aslı Gizem Gündüz’ün Kadın Kolları Genel Başkanlığına getirildiğini söyledi.

Hanilçi yaptığı açıklamada şunları söyledi;

15 Temmuz Milli İrade ocakları kurulduğu günden bugüne kadar, içerisinde vatan millet aşkı olan kişilere yol yürümüştür. Bizim yolumuz meşakkatli ve zor bir yoldur, ayağına diken batacaklarından korkanların yürüyeceği yol değildir. Bizim yolumuz vatana ihanet edenlerin karşısında elif gibi dimdik Yaradanın huzuruna vav gibi duranların yoludur. Bizim yolumuz devletimizin yanında durmaktır, kim ki bu devletin içerisinde yuvalanmış hainlerle iş tutarsa bilsin ki karşısında 15 Temmuz Milli İrade ocaklarının bir neferini bulacaktır. Hani dedik ya bizim yolumuz zorlu ve meşakkatlidir, tabi ki bu yolda düşenler olacaktır, dökülenler olacaktır ama yılmayacağız davamızdan ödün vermeyeceğiz bilinsin ki bizler nefesimizin son demine kadar bu yolda yürümekten geri durmayacağız. Bu kutlu yolda bize yoldaşlık edecek Malatya Barosunun güzide avukatlarından Asli Gizem Gündüz de bir ay kadar önce aramızda katılmıştı. Bugün burada avukat Aslı Gizem Gündüz hanımefendiyi kadın kolları genel başkanlığa ataması yapılarak bu kutlu yolda bizimle birlikte yürüyerek bu kutlu teşkilatı bir adım daha öne götüreceğini temennisi içerisinde kendisine aramıza hoş geldin diyerek sözü ona bırakıyorum” dedi.

Kadın Kolları Genel Başkanlığına atanan Aslı Gizem Gündüz burada yaptığı açıklamada 15 Temmuz Milli İrade ruhunu devam ettirmek için elimizden yapacağız. Allah bir daha 15 Temmuz gibi darbe girişimleri yaşatmasın” dedi.