DOLAR20,0323% 0.05
EURO21,5114% 0.5
STERLIN24,9742% 0.83
FRANG22,1302% -0.05
ALTIN1.251,87% 0,16
BITCOIN27.882,464.127
Berkman DulcanTÜM YAZILARI

Görevimiz Tehlike’nin 7. Filmi “Ölümcül Hesaplaşma”dan Yeni Fragman

Yayınlanma Tarihi : Google News
Görevimiz Tehlike’nin 7. Filmi “Ölümcül Hesaplaşma”dan Yeni Fragman

Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma (Birinci Bölüm) filminden yeni fragman yayınlandı. Tom Cruise’un aksiyon serisi geri dönüyor.

Tom Cruise yeni Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma fragmanında hayatını bir kez daha tehlikeye atıyor. Uzun soluklu Mission Impossible serisi, Dead Reckoning ile geri dönüyor.

Paramount Pictures’ın Görevimiz Tehlike sersinin son filmi için yeni bir fragman yayınlamasıyla yazın en büyük maceralarından biri beyaz perdeye gelmeye hazır. Merakla beklenen devam filminde, Ethan Hunt (Tom Cruise) sonunda hikâyesinin sona ermesine yol açacak bir göreve çıkacak. Daha önce bu filmin ve devamı olan ikinci bölümün, Cruise’un yirmi yıl boyunca canlandırdığı karaktere bir veda niteliği taşıyacağı belirtilmişti. Hem tanıdık yüzlerin hem de kadroya yeni katılanların dünyayı kurtarmak için her şeyi riske attığı filmde kimse güvende olmayacak.

Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma Fragmanı Yayında

Rebecca Ferguson, Ving Rhames ve Simon Pegg serinin önceki filmlerindeki rollerine geri dönüyor.

Yeni macerada Hunt ve ekibinin yüzleşmek zorunda kalacağı bazı tehditler gün ışığına çıktı, uzun süre önce Esai Morales hikâyenin birincil kötü adamı olarak seçildi. Ona Shea Whigman ve Pom Klementieff tarafından canlandırılan ve bağımsız casusun sınırlarını zorlayacak olan diğer zorlu düşmanlar da katılacak.

Klementieff’in karakteri son derece eğitimli bir suikastçı olacak ve Ethan’ın göğüs göğüse dövüş konusunda bolca deneyimi olsa bile, yeni düşmanının elinden kaçması zor olacak. Dünyanın kaderi, bir kez daha Hunt ve ekibinin ellerinde olacak.

Mission Impossible – Dead Reckoning Part One, 14 Temmuz 2023 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.