DOLAR20,1020% 0.65
EURO21,5702% 0.83
STERLIN24,9455% 0.21
FRANG22,2498% 0.77
ALTIN1.259,63% 0,78
BITCOIN27.900,852.779
Berkman DulcanTÜM YAZILARI

Emeklinin Garantisi Var

Yayınlanma Tarihi : Google News
Emeklinin Garantisi Var

Garanti Bankası Malatya Beydağı Şube Müdürü Samet Tekoğlu, Çarşı Şubesi Müdürü Ahmet Özbay, Malatya Şube Müdürü Özer Geçkil ve Malatya Dörtyol Şube Müdürü Filiz Gürgen, Tüm İşçi Emekleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mehmet Tangünder ziyaret etti.

Pandemi döneminde zor günler geçiren emekliler için çalışmalarını sürdüren Tüm İşçi emeklileri Derneği Malatya Şube Başkanı Mehmet Tangünder, emeklilerin Garanti Bankasına Maaş ve İşlemlerini taşımasıyla birlikte üyelerinin bankacılık işlemlerinin daha kolay hale getirebilmek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Garanti Bankasının emekliler için yapmış olduğu kampanyaya değinen Başkan Mehmet Tangünder, “ Özellikle pandemi döneminde şartlar değerlendirdiğinde zor günler geçiren emeklilerimiz için bizlerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda gerek bankacılık işlemleri, gerek maaş ve interaktif işlemlerde emeklilerin kolaylıkla işlemlerini sürdürmeleri için çalışmalar yapıyoruz. Bu doğrultuda şuanda kampanyalarını emeklilere dönük olarak gerçekleştiren Garanti Bankası’nın değerli Malatya’da bulunan şubelerinin değerli müdürlerini ve çalışanlarını ziyaret ediyoruz. Garanti Bankası olarak bizlere emekliler için yaptıkları hizmetleri bizzat ziyaretlerimizde şube müdürlerimizden dinledik. Şuanda Garanti Bankasından maaşını almak için başvuran işçi emeklilerimize banka promosyon olarak 1.500 TL gibi bir ücret ödemesi gerçekleştiriyor. Ayrıca EFT-Havale ücreti alınmaksızın bankada hesabı olan emeklimizin getirdikleri her emekli arkadaşlara istinaden kendisine 150 TL emeklilerimize promosyon ödemesi de ayrıca yapıyorlar. Bu anlamda Garanti Bankası Genel Müdürlüğü başta olmak üzere, Garanti Bankası Malatya Beydağı Şube Müdürü Samet Tekoğlu’na, Çarşı Şubesi Müdürü Ahmet Özbay’a, Malatya Şube Müdürü Özer Geçkil’e ve Malatya Dörtyol Şube Müdürü Filiz Gürgen’e emeklilerimize verdikleri önem ve destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.