DOLAR23,5242% 1.66
EURO25,4668% 1.3
STERLIN29,7006% 1.26
FRANG26,2049% 1.59
ALTIN1.484,74% 1,61
BITCOIN626.511-0.11
Berkman DulcanTÜM YAZILARI

DES MHP’Yİ ZİYARET ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News

Demokrat Eğitimciler Sendikası Malatya Şube Başkanı Veysel Fırat ve yönetimi, MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarette DES Malatya Şube Başkanı Fırat, “Göreve gelmenizden dolayı Sendikam ve yönetimim ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Kabülunuzden dolayı teşekkür ediyorum. 15 Temmuz sürecinde MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin ve şu anda da Afrin operasyonuna destek oluşundan dolayı sizin aracılığınızda Sayın Bahçeli’ye teşekkür ediyoruz. Eğitimciler olarak biliyoruz ki, sayın Bahçeli’ Vatan için her şeyi üstlenmiştir. Sayın Bahçeli’nin bu yaklaşımı tarafımızca olumlu karşılanmakla birlikte, Türkiye’nin selameti açısından da kararlı bir düşüncedir. Bundan dolayı MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli bey’e sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar ,” Eğitimcilerimizin bizleri ziyareti memnun edicidir. Liderimiz Dr.Devlet Bahçeli bey’in dediği gibi, Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben anlayışımız bu inanmışlığın tezahürüdür. Biz tutarlıyız,ilkeliyiz, dürüstüz ve ahlakın burcuyuz. Terör  ve dış güçlerin ülkemizi istila ettiği şu zor süreçte, ülkemizin ve hükümetin yanında dimdik duran bir MHP anlayışımız vardır.Bu anlayış terörün kökü kuruyana kadar devam edecektir.”ifadelerini kullandı.