DOLAR20,0104% 0.13
EURO21,5509% 0.76
STERLIN24,9742% 0.83
FRANG22,0987% 0.02
ALTIN1.252,72% 0,22
BITCOIN28.102,584.796
Berkman DulcanTÜM YAZILARI

Chris Hemsworth’lü “Extraction 2” Filminden Yeni Fragman

Yayınlanma Tarihi : Google News
Chris Hemsworth’lü “Extraction 2” Filminden Yeni Fragman

Extraction 2 filmi için resmi fragman paylaşıldı. Chris Hemsworth’ün paralı askeri canlandırdığı Netflix aksiyon filmini Sam Hargrave yönetiyor.

Netflix, Chris Hemsworth’un canlandırdığı Avustralyalı kara operasyon paralı askerinin yeni aksiyon filminin resmi fragmanını yayınladı.

Extraction 2 Resmi Fragman Türkçe Altyazılı

Serinin ilk filmi Nisan 2020’de yayınlanmış ve sadece bir ay sonra aksiyonun Extraction 2 ile geri döneceği Netflix tarafından duyurulmuştu. Ayrıca yönetmen Sam Hargrave ile yapımcılar Joe ve Anthony Russo, Hemsworth ile birlikte geri dönen isimler arasında yer alıyor.

Yaklaşan devam filmi, Tyler Rake’i başka bir ölümcül görevle görevlendirilirken takip edecek. Yeni görevi ise acımasız bir Gürcü gangsterin hırpalanmış ailesini tutuldukları hapishaneden kurtarmak.

Seri, çizimleri Fernando León González tarafından yapılan Ande Parks imzalı Ciudad adlı çizgi romnana dayanıyor. İlk film yayınlandıktan sonra eleştirmenlerden karışık eleştiriler almasına rağmen, izlenme rekorları kırarak o dönemde Netflix’te en çok izlenen orijinal film oldu.

İkinci filmin çekimleri Kasım 2021’de başladı ve resmi olarak Nisan 2022’de tamamlandı. Yeniden çekimler ise Kasım ayında Prag’da gerçekleştirildi.

Nisan başında filmin ilk tanıtım fragmanı yayınlanmıştı. Şimdi de resmi fragman paylaşıldı. Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Film için paylaşılan tanıtım metni ise şu şekilde;

Hayatınızın en heyecan verici macerasına hazır olun! Chris Hemsworth’ün Tyler Rake’i canlandırdığı EXTRACTION 2, 16 Haziran’da sadece Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Film, Hemsworth ve Sam Hargrave’i tekrar bir araya getirirken yapımcılığını Joe ve Anthony Russo’nun AGBO şirketi üstleniyor. Senaryo ise Joe Russo tarafından kaleme alındı. İlk filmdeki rolünde Golshifteh Farahani’yi yeniden izleyeceğimiz yapımda, Daniel Bernhardt ve Tinatin Dalakishvili de yer alıyor.

Bu film, Ande Parks, Joe Russo ve Anthony Russo’nun hikayesine ve Fernando León González’ın çizimlerine dayanan “Ciudad” adlı Ande Parks imzalı çizgi romanın devamı niteliğinde uyarlanmıştır. Devam filminin yapımcılığını Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Chris Hemsworth, Patrick Newall ve Sam Hargrave üstlenirken baş yapımcılığını ise Angela Russo-Otstot, Jake Aust, Benjamin Grayson, Steven Scavelli, Christopher Markus ve Stephen McFeely üstleniyor.

Serinin ikinci filmi 16 Haziran 2023 tarihinde Netflix’te yayınlanacak.