DOLAR20,9783% 0.73
EURO22,5975% -0.26
STERLIN26,4130% -0.37
FRANG23,0886% 0.38
ALTIN1.313,16% -0,69
BITCOIN27.045,93-0.453
Berkman DulcanTÜM YAZILARI

BARO BAŞKANINDAN GÜRKAN’A ZİYARET

Yayınlanma Tarihi : Google News
BARO BAŞKANINDAN GÜRKAN’A ZİYARET

Malatya Baro Başkanı Av. Enver Han, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Malatya Baro Başkanı Han, “Başkanımızın belediyecilik anlayışını çok önemsiyor ve beğeniyorum” dedi.

Malatya Baro Başkanı Av. Enver Han, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek, Battalgazi Belediyesi Hizmet Binası’nın hayırlı olması temennisinde bulundu. Ziyarette konuşan Malatya Baro Başkanı Av. Enver Han, Başkan Gürkan’ın belediyecilik anlayışını beğendiğini ifade ederek, “Bugün sayın Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan beyi ziyaret ettik. Kendileri Malatya’ya yaraşır, yakışır bir Belediye Hizmet Binası inşa etmişler. Hakikaten gurur duydum. Başkanımıza teşekkür ediyorum. Ekibine teşekkür ediyorum. Malatya’mıza bu tür hizmet binalarının hizmet kalitesini arttıracağını, hizmet kalitesi artan Malatya’nın daha yaşanabilir bir kent olacağı noktasında tereddütlerimiz yok. Sayın başkanımızın belediyecilik anlayışını da çok önemsiyor ve beğeniyorum. Herkesimle çok yakından temas kurabilen, herkesin derdiyle dertlenen bir başkan. Bundan sonraki çalışmalarında başkanımıza başarılar diliyorum” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Nezaket göstermişler. Binamıza hayırlı olsun temennisinde bulunmak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirmişler. Ben de bu jestlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bizim belediyecilik anlayışımızda ‘Gökyüzü’ esas alıyoruz. Yani şemsiyemiz gökyüzüdür. Herkesi kucaklayan bir anlayış içerisinde yani Şehr’ül Emin olmanın gayret ve çabası içerisindeyiz. Bu anlamda da sivil toplum örgütlerimiz olsun, meslek kuruluşlarımız olsun, sendikalarımız olsun, kanaat ve yerel önderlerimiz olsun katılımcı belediyecilik anlayışı içerisinde gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Bu bizim olmazsa olmazımızdır. Baro Başkanımızda zaman zaman görüş ve önerileri ile bizim yol haritamızın oluşmasında ve yön pusulamızın belirlenmesinde hep katkı sağlamıştır. Ben kendilerini burada görmekten ve ağırlamaktan mutluluk duyduğumu belirtiyor, bu nazik ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum”