DOLAR20,8040% 0.07
EURO22,5168% 1.02
STERLIN26,3576% 1.2
FRANG22,8947% 0.26
ALTIN1.323,73% 0,86
BITCOIN26.922,01-0.082
Berkman DulcanTÜM YAZILARI

“AĞBABA’YI ZAVALLI, ACİZ BİR VEKİL OLARAK GÖRÜYORUZ”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
“AĞBABA’YI ZAVALLI, ACİZ BİR VEKİL OLARAK GÖRÜYORUZ”

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar’a , ziyaretler sürüyor. Malatya’da bulunan Baskilliler Derneği ve AKA (Arapgir-Kemaliye-Ağın) dernekleri  hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundular.

Malatya Baskilliler Derneği Başkanı Yunus Görgün ve yönetimi, MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular. Görgün, “5 Kasım’da göreve gelmeniz hasabiyle , MHP İl Başkanı Bülent Avşar bey ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Derneğim ve yönetim kurulum adına başarılar diliyorum. 15 Temmuz sürecinde , MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bey’e teşekkür ediyoruz.  Türkiye’ye ve Dünya’ya vatan için doğru kararları veren devlet adamlığını gösterdi. Allah kendisinden razı olsun.”ifadelerini kullandı.

AKA( Arapgir-Kemaliye-Ağın) Dernek Başkanı Yusuf Sümer Yalçın ve yönetimi de, MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar’a ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. AKA Başkanı Yalçın ise, “Kısa bir zamanda, uzun ama meşakketli bir yolu başarı ile sonuçlandırıyorsunuz. Çalışmalarınız takdire şayandır. Derneğimiz ve yönetimimiz olarak çıkmış olduğunuz bu zorlu süreçte sizlere başarılar diliyoruz. Ve biliyoruz ki ülkücü camianın içinden yetişen deyimi yerinde ise, ‘çekirdekten’ gelen R.Bülent Avşar, ortak paydamız Malatya  ve derneklerimizin sorunları ile yakinen ilgilenecektir. AKA derneği olarak, kendisine hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz”şeklinde konuştu.

Ziyaretlerden dolayı memnuniyetini dile getiren MHP İl Başkanı R.Bülent Avşar ise, “ Bugün bizleri ziyarete gelen, Baskilliler Derneği ve AKA derneği başkanlarına ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Bizim için her zaman Derneklerimiz önemlidir ve önemsemekteyiz. Malatya’mız için tüm düşüncelere açığız. Ve el birliği ile sorunlarınız sorunlarımızdır sloganıyla yola devam etmekteyiz. Malatya her yönüyle doğu’da parmakla gösterilen huzur kentidir. İl Emniyetimizin başarılı çalışmaları bizleri fazlasıyla memnun etmektedir. Malatyamızdaki en ufak olayı dahi, kendine malzeme yapan vekilimiz mevcut maalesef. Bu vekil’in en ufak olayları dahi meclise taşıması Malatya’nın adını kötüye çıkartmaktadır. Birisinin parmağı kanasa dahi bizim vekil bey meclise taşımaktan gurur duymakta. 15 Temmuz ve sonrası süreçte, Devletin bekası için hükümete desteklerini her platformda açıklayan bilge liderimiz MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye , uzattığı dil ile gündemde kalmaya çalışan zavallı , aciz bir vekil olarak görmekteyiz. Liderimizin sözleri sanırım Vekile kapak olur. Ne demiştir Liderimiz, “”Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve ben.”